#DECIDETORIDE 2019

04 czerwca 2019 r

#DECIDETORIDE 2019
Zdecyduj się na jazdę

W maju poprosiliśmy Cię o dołączenie do nas i #DecideToRide. Dla nas #DecideToRide to ruch – zobowiązanie do zmiany sposobu, w jaki myślimy o podróżowaniu po naszych miastach i przemyślany wybór, którego wszyscy możemy dokonać przez cały Miesiąc Roweru i później.  

Zdecyduj się na jazdę na jeźdźcach

Obiecaliście dać swoim samochodom dzień wolny pokazując, że potrafimy aktywnie poprawić środowisko, nasze zdrowie osobiste i nasze społeczności, decydując się na jazdę. Prawie 800 z Was złożyło deklarację online. Zrobiłeś ponad 160 zdjęć #DecideToRide z przejażdżek w Miesiącu Rowerowym i podzieliłeś się powodem, dla którego warto jeździć. Podczas Tygodnia Rowerem do Pracy zatrzymałeś się w 3 różnych kawiarniach w Los Angeles, aby skorzystać z bezpłatnego Coffee Pit Stop, aby nie dopuścić do ruchu.

Koncepcja naszej kampanii została zainspirowana hasłem #OptOutside firmy REI. Chcieliśmy dać wam okrzyk bojowy podczas Miesiąca Roweru, który wzbudzi ciekawość i zainspiruje innych. Po godzinach burzy mózgów starannie wybraliśmy nazwę #DecideToRide. Dlaczego? Bo wierzymy, że po naszych miastach można poruszać się lepiej i to nie tylko na rowerze. Niezależnie od tego, czy wskoczyłeś na hulajnogę, deskorolkę, rolki czy na rower, dokonałeś wyboru, który miał ogromny pozytywny wpływ na Ciebie i Twoją społeczność.

Zdecyduj się na jazdę

Przez cały maj w ramach naszego ruchu zabieraliście nas na swoje przejażdżki. Oto kilka naszych ulubionych momentów z wyzwania #DecideToRide.

Zdecyduj się na jazdę

„Zwykle nie zajmuję się fotografią jedzenia, ale dziękuję za filiżankę kawy dzisiejszego ranka w Mr. Holmes Bakehouse, kiedy dojeżdżam z Pasadeny do DTLA”. 

@mikereeohs

Zdecyduj się na jazdę

„Na rowerze widzę o wiele więcej”.

@cogsturning

Zdecyduj się na jazdę

„Codziennie jeżdżę na rowerze, żeby odpocząć od zgiełku. Aby zwolnić życie do dwóch kółek, chodnika i krwi. Aby być uważnym. Na wakacje od „zajętego” (słyszałem, że to gówno może cię zabić). Aby pomachać do moich sąsiadów i nauczę się ich imion. Aby pozostać #trzeźwym. Aby się uspokoić. Aby dotrzeć tam, kiedy tam dotrę.

@synthesizemore

Nie możemy się doczekać, aż nasz ruch rozwinie się w przyszłym roku dzięki Waszej pomocy. Dziękujemy, że jesteście częścią #DecideToRide 2019.


Pozostać w kontakcie